Kategorie
SÍDLO SPOLEČNOSTI
Elesys moto s.r.o.
č.p. 155
679 06 Vilémovice

+420 774 42 42 21
obchod@elesys-moto.cz
www.elesys-moto.cz
Připojení kabeláže
Dopytový formulár
Připojení kabeláže

Připojení kabeláže dutinkami

Naše regulátory nejsou vybaveny konektory, mají volné konce vodičů, to je nesporná výhoda. Důvod je prostý. Naprostá většina závad regulátorů a dobíjení je způsobena nedokonalým propojením. A to na straně jedné - mezi alternátorem a regulátorem nebo - na straně druhé k baterii. Konektory časem ztrácí pružnost kontaktů, za provozu se více zahřívají a kvalita spoje je narušena.

Po dlouholetých zkušenostech z motoservisů doporučujeme propojení lisovacími dutinkami, přesněji sériovými spojkami. Sadu spojek můžete u nás zakoupit v sekci - příslušenství. Součástí sady je také speciální bužírka teplem smrštitelná s vnitřní vrstvou lepidla, která po zahřátí nejen elektricky izoluje, ale také hermeticky spoj uzavře proti vniknutí nečistot a vlhkosti.

Jak na lisování? Na lisování jsou nejlepší krimpovací kleště na kabelová oka, kterými disponuje každý odborný servis. V domácích podmínkách je však možné dutinku zalisovat za pomocí obyčejných kleští - je třeba vyvinout dostatečnou sílu.

Rada na závěr

Vyhněte se pájeným spojům. Nejsou tak spolehlivé, jako krimpované spoje za pomocí spojek. Vibrace motocyklu nedělají pájeným spojům dobře, rády se lámou na rozhraní pájeného spoje a lanka kabelu.

Ověřeno zákazníky:
15.08.2020:
kvalitny tovar, rugulator dobujania napatia, poradenstvo
30.09.2019:
Před koupí porada s technikem, který ochotně poradil a vše vysvětlil. Individuální přístup k zákazníkům. Rychlé dodání zboží. Zboží zatím funguje bezchybně.
07.09.2019:
Jeden z mála obchodů kde jsem byl 100% spokojen.
01.09.2019:
Nakupoval jsem zde již potřetí - vše proběhlo jako obvykle v největším pořádku. E-shop navíc viditelně zrychlil.
04.08.2019:
Krásný výrobek. Funguje, objednáno, doručeno. Co víc dodat.

Doprava

Česká pošta - balík do ruky 129 Kč
Česká pošta - balík na poštu 129 Kč
Česká pošta - dobírkový poplatek 39 Kč
Slovenská pošta - balík na adresu, dobierka 6 €
Slovenská pošta - platba prevodom na účet 5 €


Formy úhrady
 

Platba dobírkou

Při převzetí zboží uhradíte odpovídající částku.  

Platba převodem na účet

Obdržíte e-mail s fakturačními údaji a částkou k zaplacení. Uskutečníte platbu a zboží Vám bude odesláno. Fakturu obdržíte současně s dodávkou zboží. V případě, že nedojde k úhradě objednaného zboží do 5 pracovních dnů od přijetí objednávky, bude objednávka stornována.
 

Hotově/osobní odběr

Na výdejních místech nemáme pevně stanovenou pracovní dobu. Adresu a požadovaný termín vyzvednutí objednávky nám sdělte předem na tel. +420 774 424 221. Po dohodě jsme schopni vydat zboží večer i mimo pracovní dny.
 

Na fakturu

Pro stálé zákazníky a velkoobchody (dle dohody s provozovatelem obchodu).